ERJ-U1TF1372U
MFR.Part #
ERJ-U1TF1372U
JLCPCB Part #
C1862121
Description
-55℃~+155℃ 13.7kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS