ERJ-U1TF1332U
MFR.Part #
ERJ-U1TF1332U
JLCPCB Part #
C1014955
Description
-55℃~+155℃ 13.3kΩ 1W 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS