ERJ-U1TF11R3U
MFR.Part #
ERJ-U1TF11R3U
JLCPCB Part #
C1861982
Description
-55℃~+155℃ 11.3Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS