ERJ-U1TF1183U
MFR.Part #
ERJ-U1TF1183U
JLCPCB Part #
C1014983
Description
-55℃~+155℃ 118kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS