ERJ-U1TF1180U
MFR.Part #
ERJ-U1TF1180U
JLCPCB Part #
C1861978
Description
-55℃~+155℃ 118Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS