ERJ-U1TF1152U
MFR.Part #
ERJ-U1TF1152U
JLCPCB Part #
C1861988
Description
-55℃~+155℃ 11.5kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS