ERJ-U1TF1150U
MFR.Part #
ERJ-U1TF1150U
JLCPCB Part #
C1862015
Description
-55℃~+155℃ 115Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS