ERJ-U1TF1103U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U1TF1103U
JLCPCB Part #
C1861972
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 110kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS