ERJ-U1TF1072U
MFR.Part #
ERJ-U1TF1072U
JLCPCB Part #
C1861840
Description
-55℃~+155℃ 10.7kΩ 1W 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS