ERJ-U1TF1002U
MFR.Part #
ERJ-U1TF1002U
JLCPCB Part #
C4230327
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS