ERJ-U1TF1001U
MFR.Part #
ERJ-U1TF1001U
JLCPCB Part #
C4284454
Description
-55℃~+155℃ 1W 1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS