ERJ-U1TD9532U
MFR.Part #
ERJ-U1TD9532U
JLCPCB Part #
C1710465
Description
-55℃~+155℃ 1W 95.3kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS