ERJ-U1TD9531U
MFR.Part #
ERJ-U1TD9531U
JLCPCB Part #
C1710480
Description
-55℃~+155℃ 1W 9.53kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS