ERJ-U1TD9310U
MFR.Part #
ERJ-U1TD9310U
JLCPCB Part #
C1709603
Description
-55℃~+155℃ 1W 931Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS