ERJ-U1TD9090U
MFR.Part #
ERJ-U1TD9090U
JLCPCB Part #
C1713452
Description
-55℃~+155℃ 1W 909Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS