ERJ-U1TD88R7U
MFR.Part #
ERJ-U1TD88R7U
JLCPCB Part #
C1713424
Description
-55℃~+155℃ 1W 88.7Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS