ERJ-U1TD86R6U
MFR.Part #
ERJ-U1TD86R6U
JLCPCB Part #
C3941109
Description
-55℃~+155℃ 1W 86.6Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS