ERJ-U1TD8451U
MFR.Part #
ERJ-U1TD8451U
JLCPCB Part #
C3983449
Description
-55℃~+155℃ 1W 8.45kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS