ERJ-U1TD8202U
MFR.Part #
ERJ-U1TD8202U
JLCPCB Part #
C1713338
Description
-55℃~+155℃ 1W 82kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS