ERJ-U1TD7871U
MFR.Part #
ERJ-U1TD7871U
JLCPCB Part #
C1713374
Description
-55℃~+155℃ 1W 7.87kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS