ERJ-U1TD7152U
MFR.Part #
ERJ-U1TD7152U
JLCPCB Part #
C1713966
Description
-55℃~+155℃ 1W 71.5kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS