ERJ-U1TD6983U
MFR.Part #
ERJ-U1TD6983U
JLCPCB Part #
C4135704
Description
-55℃~+155℃ 1W 698kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS