ERJ-U1TD6652U
MFR.Part #
ERJ-U1TD6652U
JLCPCB Part #
C1715566
Description
-55℃~+155℃ 1W 66.5kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS