ERJ-U1TD6651U
MFR.Part #
ERJ-U1TD6651U
JLCPCB Part #
C1714130
Description
-55℃~+155℃ 1W 500V 6.65kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS