ERJ-U1TD6341U
MFR.Part #
ERJ-U1TD6341U
JLCPCB Part #
C4196338
Description
-55℃~+155℃ 1W 6.34kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS