ERJ-U1TD61R9U
MFR.Part #
ERJ-U1TD61R9U
JLCPCB Part #
C4089644
Description
-55℃~+155℃ 1W 61.9Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS