ERJ-U1TD5902U
MFR.Part #
ERJ-U1TD5902U
JLCPCB Part #
C1714561
Description
-55℃~+155℃ 1W 59kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS