ERJ-U1TD4993U
MFR.Part #
ERJ-U1TD4993U
JLCPCB Part #
C1714306
Description
-55℃~+155℃ 1W 499kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS