ERJ-U1TD48R7U
MFR.Part #
ERJ-U1TD48R7U
JLCPCB Part #
C1714300
Description
-55℃~+155℃ 1W 48.7Ω 500V Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS