ERJ-U1TD4870U
MFR.Part #
ERJ-U1TD4870U
JLCPCB Part #
C4332785
Description
-55℃~+155℃ 1W 487Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS