ERJ-U1TD4700U
MFR.Part #
ERJ-U1TD4700U
JLCPCB Part #
C1714312
Description
-55℃~+155℃ 1W 470Ω 500V Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS