ERJ-U1TD45R3U
MFR.Part #
ERJ-U1TD45R3U
JLCPCB Part #
C1714321
Description
-55℃~+155℃ 1W 45.3Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS