ERJ-U1TD4422U
MFR.Part #
ERJ-U1TD4422U
JLCPCB Part #
C1708297
Description
-55℃~+155℃ 1W 44.2kΩ 500V Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS