ERJ-U1TD4323U
MFR.Part #
ERJ-U1TD4323U
JLCPCB Part #
C3940766
Description
-55℃~+155℃ 1W 432kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS