ERJ-U1TD4300U
MFR.Part #
ERJ-U1TD4300U
JLCPCB Part #
C4238616
Description
-55℃~+155℃ 1W 430Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS