ERJ-U1TD4223U
MFR.Part #
ERJ-U1TD4223U
JLCPCB Part #
C1708304
Description
-55℃~+155℃ 1W 422kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS