ERJ-U1TD4123U
MFR.Part #
ERJ-U1TD4123U
JLCPCB Part #
C1708496
Description
-55℃~+155℃ 1W 412kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS