ERJ-U1TD40R2U
MFR.Part #
ERJ-U1TD40R2U
JLCPCB Part #
C1708501
Description
-55℃~+155℃ 1W 40.2Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS