ERJ-U1TD4023U
MFR.Part #
ERJ-U1TD4023U
JLCPCB Part #
C4072536
Description
-55℃~+155℃ 1W 402kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS