ERJ-U1TD3900U
MFR.Part #
ERJ-U1TD3900U
JLCPCB Part #
C1708504
Description
-55℃~+155℃ 1W 390Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS