ERJ-U1TD3743U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U1TD3743U
JLCPCB Part #
C1709180
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 374kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS