ERJ-U1TD36R0U
MFR.Part #
ERJ-U1TD36R0U
JLCPCB Part #
C4238561
Description
-55℃~+155℃ 1W 36Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS