ERJ-U1TD3570U
MFR.Part #
ERJ-U1TD3570U
JLCPCB Part #
C4055445
Description
-55℃~+155℃ 1W 357Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS