ERJ-U1TD3483U
MFR.Part #
ERJ-U1TD3483U
JLCPCB Part #
C1708633
Description
-55℃~+155℃ 1W 348kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS