ERJ-U1TD3402U
MFR.Part #
ERJ-U1TD3402U
JLCPCB Part #
C4012382
Description
-55℃~+155℃ 1W 34kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS