ERJ-U1TD32R4U
MFR.Part #
ERJ-U1TD32R4U
JLCPCB Part #
C1708558
Description
-55℃~+155℃ 1W 32.4Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS