ERJ-U1TD3161U
MFR.Part #
ERJ-U1TD3161U
JLCPCB Part #
C4027977
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.16kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS