ERJ-U1TD28R0U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U1TD28R0U
JLCPCB Part #
C1708880
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 28Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS