ERJ-U1TD2802U
MFR.Part #
ERJ-U1TD2802U
JLCPCB Part #
C1708785
Description
-55℃~+155℃ 1W 28kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS