ERJ-U1TD24R0U
MFR.Part #
ERJ-U1TD24R0U
JLCPCB Part #
C1709149
Description
-55℃~+155℃ 1W 24Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS